Žanras: fantastika, komedija, nuotykiai, erotika
Formatas: OVA (7 ep + special), 30 min.
Transliacija: nuo 25.04.1997 iki 25.04.1999
Režisierius: Katsuhiko Nishijima
Studija: Studio Fantasia

MAL: nuoroda (6,00 reitingas 2019-06-03)

100% triūsikai

Mūsų planeta po baisių žemės drebėjimų. Tokijas ir kiti miestai atsidūrė po vandeniu. Ką daryt jei pradingo kažkoks tau labai brangus daiktas pvz. mokyklos šaškių turnyre laimėta taurė? Reikia kviestis gelbėtojus – narus. Tokiam UAB ir dirba Aika Sumeragi. Įmonės reikalai nelabai geri o čia pasitaiko rizikingas, bet pelningas darbelis. Taip ir prasideda nuotykiai.

Blogietis su didybės manija pridedamas. Tiesa, jo Nojaus laivo versija man pasirodė verta dėmesio cha cha….
Aika ne tik gražuolė, puikiai mušasi/šaudosi, bet turi ir super duper mega kovinį kostiumą. Nu jei jį galima taip pavadint…..

Daba svarbiausias akcentas – triūsikai. Jie visur. Galima sakyt atskiras personažas. O ką padarysi, kad sijonai pas mergas tokie trumpi?! Ir aišku „teisingas“ operatoriaus darbas. Netrūksta ir nuogumo. Komedija…..man juokingiausia buvo daryt screenshotus. Per kiekvieną stop kadrą kikenau. Nors buvo neblogų momentų, pvz. detalus (net labai) Aikos kūno ištyrimas ir pastoviai apsirūkęs berniukas. Reikia pagirt action scenas. Visai grazu. Piešimas irgi malonus. Ypač jei patinka 9x stilius. Serialas neilgas todėl nespėja atsibosti

Įvertinimas
6+. Todėl, kad……taip reikia vienžo.

Reziumė
Mergaitėms žiūrėt tikrai neverta. Berniukams…..žiūrint kaip žiūrėt. Jei žiūrėt kaip į fanserviso parodiją su neblogu action gali visai neblogai susivirškint.

Atsitiktiniai vaizdai

Žiūrėti online | Atsisiųsti

Aprašymą parašė: Killerbee