Metai: nuo 19.03.2003 iki 04.06.2003
Žanras: fantastika, drama, fantazija
Studija: Robot
Epizodai: 6+3 papildomi

MAL: nuoroda (7,20 reitingas 2019-06-03)

“ I exchanged a silent how-do-you-do with the rabbit people. We wished each other a safe journey.“

    The Diary of Tortov Roddle pateikia mums šešias vos po kelias minutes trunkančias istorijas. Tai jaunojo Tortov’o, keliaujančio su „į kiaulę su ilgom kojom“ panašiu padaru, pasakojimai. Kartu jie aplanko fantastikos, bei siurrealizmo kupino gamtovaizdžio vietas, sutinka keisčiausius personažus.

    Žodžių čia nedaug, jų ir nereikia, viskas pasakoma vaizdais bei muzika. Atrodo, tarsi kiekvienas teptuko prisilietimas sukuria emociją. Dominuoja tamsios spalvos, labiausiai mėlyna, kurios sukuria tam tikrą jaukumą. Ypač tai pajuntama pirmuosiuose epizoduose, kur visa tai galiausiai sukuria nuostabą, atodūsį, žavesį. Paskutinė istorija skirta ,rodos, tam, kad priminti ir kitą gyvenimo pusę, apie kurią matyt žiūrint pirmuosius pasakojimus nė nesusimąstai.
    Reiktų paminėti, jog trys papildomi epizodai yra kitokie: pasikeitė spalvų gama, piešimas, kitoks pasakojimas. Tačiau kokybė nedaug nukentėjo, atmosfera išliko daugmaž tokia pati.

    Muzika vaidina labai svarbų vaidmenį filmuose, kurių pagrindas yra atmosferos kūrimas. Kenji Kondo čia atliko stulbinantį darbą. Minimalistinė muzika, pasireiškianti pianino ar gitaros partijom, nepriekaištingai įsisuka į spalvų gamą ir tik dar labiau sustiprina žiūrėjimo efektą. 

    Galiausiai The Diary of Tortov Roddle yra tiesiog puodelis šiltos arbatos, 16 minučių ir ramus, jaukus žiūrėjimas.

Atsitiktiniai vaizdai

Žiūrėti online | Atsisiųsti

Aprašymą parašė: zio