Žanras: Comedy, Drama*, Ecchi, Love-Romance**, School Life***
Formatas: TV, 16 ep, 8 min.
Režisierius: Takeshi Yamaguchi
Studija: J.C.STAFF
Metai: 1999

MAL: nuoroda (6,71 reitingas 2019-05-25)

Keisuke Saji 16 metų išprotėjęs dėl mergų bernas. Pamatęs Koizumi Akira nusprendžia kad ji bus jo mergina. Ir to siekia įvairiais budais, kaip taisyklė kvailais. Koizumi iš pirmo žvilgsnio atrodo šalta kaip ledas, bet iš tikro yra paprasta, jautri ir kompleksuota mergaitė. Visa šis trumpas serialas ir skirtas šios šaunios poreles „santykiams“.

Kiti veikėjai:
Yuki Umemiya. Keisuke aukštaūgė didžiakrūtė vaikystės draugė. Tipo ji įsimylėjusi. Keisuke gal ir ne prieš su ja „paišdykauti“, bet žiūri į ja daugiau kaip i draugę.
Ryoko Arigase ir Maki Amakasu. Koizumi draugės. Geros mergaitės. Padeda tiek Keisuke tiek Koizumi.

Nelabai ir yra čia ką papasakot….. Serialas visiškai beprotiškas. Tokius reikia tiesiog žiūrėti.
Daug smūgių
Daug kraujo
Daug erotikos
Daug veiksmo
Daug jumoro

Koizumi labai panaši į Rei Ayanami. Kaip pirma kart pamačiau pagalvojau „blyn, o tu čia ką veiki?“. Didžiųjų Rei fanų reakcijos nedrįstu spėt. Na bet jie prie to jau pripratę.

Keista tai, kad hareminis echis Love Hina man visiškai nepatiko o Iketeru Futari pažiūrėjau vienu prisėdimu ir apturėjau labai gerą laiką. Turbūt dėl nerūpestingos atmosferos. Nu negali į visą šitą beprotybę rimtai žiūrėt.

Labai sėkmingai parinktas formatas. Trumpos serijos nespėja suryti smegenų.

——————–
* kur ten drama man asmeniškai neaišku
** meilės ir romantikos ten tiek pat kiek ir dramos. Nu negalėčiau aš tai romantika pavadint.

*** mokykla ten kaip dekoracija. Neatsimenu kad nors vieną pamoka normaliai butu parodę. Nieko nuostabaus. Keisuke vis tiek per jas tik apie mergas svajojo.

*** mokykla ten kaip dekoracija. Neatsimenu kad nors vieną pamoka normaliai butu parodę. Nieko nuostabaus. Keisuke vis tiek per jas tik apie mergas svajojo.

Atsitiktiniai vaizdai

Žiūrėti online | Atsisiųsti

Aprašymą parašė: Killerbee