Režisierius: Tsutomu Mizushima
Istorijos autorius: Tsutomu Mizushima
Studija: Shin’ei Doga, Bandai Visual
Transliacija: 2001- 2003
Žanrai: komedija, parodija
Trukmė: 26 ep. TV + 6 OVA + 7 OVA

MAL: nuoroda (7,91 reitingas 2019-06-14)

Aprašymas: Gyveno kartą mažas ir laimingas džiunglių berniukas, vardu Hale, kurio nuostabus gyvenimas staiga atsiduria ties prarajos ribų, kai netikėtai sutinka naują draugę – Guu, kuri pasirodo ne paprasta mergaitė o vaikščiojanti ir tiksinti bomba, kuri tuoj tuoj sprogs ir vėl ką nors iškrės. 

Manau, visas anime žavesys ir kartais netradicinis humoras yra sutelktas būtent ties šia beprotiška veikėja, kurią drąsiai galima vadint kitos kilmės gyvybę – ateive. Nors ir vaizduojamų džiunglių gyvūnai taip pat atrodo nežemiški, kaip ir kitos smulkios detalės, kas šiam anime duoda visai kitokį, netradicinį, įdomų, keistą ir įdomų pasaulį. 

Veikėjų šiame anime tikrai daug ir kiekvieno individualybė ganėtinai gerai išskirta. Ypač pagrindinio veikėjo mamytė – lengvabūdė, miela, didžiausia tinginė ir neatsisakanti kartais daug išgert. Nepasakyčiau, kad siužetas įtraukiantis ar kuom nors stebinantis, kuriame labiau dominuoja nesveikas ir tipinis humoras, kuris taip pat ganėtinai paprastas ir lengvai suprantamas.Na, sunku patikėt, kad šis anime buvo gavęs nominaciją – best comedy of 2001, o gal tie metai buvo tiesiog per daug vargani.

Atsitiktiniai vaizdai

Žiūrėti online | Atsisiųsti

Aprašymą parašė: slicKrox