Žanras: detektyvas, veiksmo, drama
Formatas: TV (25 ep.), 23 min.
Transliacija: nuo 02.10.2001 iki 26.03.2002
Režisierius: Hayato Date
Studija: Studio Pierrot

MAL: nuoroda (7,24 reitingas 2019-05-25)

Miestelis su skeletais spintuose
George Kodama atvyksta į Kimujuku miestelį. Ne turistaut o surasti Genzo Araki. Sužinojęs, kad Genzo seniai čia jau nebegyvena norėjo išvykti, bet…… Taip jau gavosi, kad pasiliko. George sudomino miestelis ir jo gyventojai. Atrodo, kad pas kiekvieną po skeletą spintoje. Yra čia ir dvi tarpusavyje kovojančios gaujos. Jei galima tai pavadint kova… Mūsų herojaus pasirodymas suveikė kaip katalizatorius ir konfliktas įgavo pagreitį.

George nelabai panašus į Šerloką Holmsą. Vietoj pypkės rūko cigaretes. Mušasi kaip songokas… Jam nebaisus nei peilis nei kulka. Va protiniai sugebėjimai neaiškus. Per daug nekalbus ir flegmatiškas. Jei ne meistriškumas spardant užpakalius jau seniai butų po velėna. Supermeniškumas kartais net absurdiškas. Pvz. gavęs kulką į petį ramiai sau neša ~150 kg sveriantį vyrą.

Džiugina, kad visi personažai yra suaugę. Išskyrus vieną mergiotę. Todėl man neaišku kodėl kai kur prie žanrų nurodyta shounen. Nesu detektyvo mėgėjas, bet kadangi anime tokiu žanru nelepina, pati istorija gavosi visai įdomi.

Tai tiek čia buvo džiaugsmų. Va liūdina daug kas. Pagrindinė problema – siužetas. Mažiausiai puse serijų galima išmest nes juose veiksmo buvo 0. Nors pabaigiau žiūrėt tik vakar pirmų 15 ep nebelabai atsimenu. Įsiminė tik serija su traukiniu – kazino, Rin’o sugrįžimas ir pabaiga. Banaliai trūko intrigos aka „obana….įdomu kas toliau bus“. Fanservisiška scena vonioje prajuokino. Visai neįsipaišė i serialo nuotaiką. Buvo man neaiškių vietų personažų motyvacijoje, bet gali būt kad tiesiog nesupratau. Piešimas prastokas. Net kreivokas 3D atrodė geriau. Turėjau problemų darant skrynšotus. Kažkaip nėra ką gražaus parodyt. Na muštynės dar neblogos buvo. Net nežinau kodėl dažiūrėjau. Matyt kažkokia minimali intriga buvo.

Atsitiktiniai vaizdai

Žiūrėti online

Aprašymą parašė: Killerbee