Žanras: Fantasy, Action, Comedy, Super Power, Magic, Shounen, Adventure
Metai: Serialas nuo 2003-04-06 iki 2006-03-26;
Pirmasis filmas 2004-08-07; Antrasis Filmas 2005-08-06
Tipas: Serijalas (150 ep.) ir du filmai.
Studija: Fuji TV, Shogakukan, Toei Animation.

MAL: nuoroda (7,63 reitingas 2019-05-25)

Kautynės, dėl demonų karaliaus titulo…

Taigi dar vienas ir ilgas pagrinde shounen žanro atstovas. Du pagrindiniai šio serijalo veikėjai Gash Bell ir Kyomaro Takamine.

Viskas prasideda kai Kyomaro gauna paslaptingą, raudoną knygą, kurios negali skaityti, nes nesupranta rašto, ai dar gauna priedą: mažą berniuką Gash Bell. Pasirodo Gash yra nepaprastas vaikas: jis yra demonas, kuris gali leisti žaibus ir panašius burtus susijusius su elektra, bet tik kai Kyomaro skaito burtažodį iš tos knygos. 
Vėliau sužinoma, jog mūsų pasaulyje tokių kaip Gash nevienas, o visas šimtas, žinoma kiekvienas jų turi po „Book keeper’į“ (knygos tūrėtoją, kuris gali skaityti iš jos) ir stebuklingų, bet skirtingų galių pvz. šaudyti ledu . Dar sužinoma, jog demonai šiame pasaulyje su tikslu (kaip nekeista): jie turi kovoti, dėl demonų karaliaus posto. Demoną sunaikinti galima tik vienu būdu, sunaikinant knygą, išnyks ir demonas. Gash ir Kyomaro žūtbūt nori tapti nugalėtojais, kad nebevyktų tos žiaurios ir beprasmiškos kautynės. Atrodo jog pagrindis veikėjas Gash, o Kyomaro tik knygos skaitytojas, tai netiesa, Kyomaro perleidžia savo energiją Gash’ui, dėl to dažnai kyla sunkumų, su energija, nes žmogus toli gražu nėra tobulybė. Nors siužetas banalokas, tačiau veiksmas nestovi vietoje, nes kuo daugiau Kyomaro ir Gash nukauna priešų, tuo stipresni jie darosi, ir daugiau burtų išmoksta.
Šiame anime pilna didvyrišku pasirodymų pvz. kai priešas nori užmušti draugą, o didvyriai (Gash ir Kyomaro) pasirodo paskutinę akimirką „and saves the day“ (žinau, žinau banalu, bet ką padarysi). Taip pat šiame anime išvysime daug banalių bajerių (daugelis jų net nejuokingi), daug serijų su „šūdo malimu“, daug antraeilių ir viena-serijinių veikėjų (jie dažniausiai nupiešiami prasčiau, nei kiti). Piešimas vietomis labai kvailai atrodo, vietomis pakenčiamas, kawainu merginų neišvydau. OST nieko ypatingas. Vienas iš dalykų kuris gelbsti šį anime, tai dramatiškos kovų pabaigos, turiu omeny, kai reikia sudeginti knygą (tada vos ašaras tramdau). Mano vertinimas 7/10 (daug kartų jau drop’inau ir daug kartų sugrįžau prie šio anime, šį kartą neišimtis).

Pagr. veikėjai:
Kyomaro Takamine – jaunas, išlepes moksleivis, jam nereikia į mokyklą, nes jis genijus, beveik neturi draugų, priežastis: perdaug protingas.

Gash Bell – vienas iš šimto demonų, galintis leisti burtus susijusius su elektra iš savo šiknos (juokauju) iš savo burnos.

Atsitiktiniai vaizdai

Žiūrėti online | Atsisiųsti

Aprašymą parašė: Evil_of_Darknesz