Žanras: nuotykiai, fantazija, istorija
Formatas: TV (25 ep), 25 min.
Transliacija: nuo 06.04.2007 iki 28.09.2007
Režisierius: Saga Satoshi
Studija: Picture Magic

MAL: nuoroda (6,37 reitingas 2019-07-10)

Rikuson šeima nuo neatmenamų laikų saugojo galingą artefaktą. Sonsaku, Go karalystės valdovas, susigundė artefakto galiomis ir jį pasisavino. Rikuson tėvas buvo nužudytas. Našlaitį priglaudė Shoukatsuryou Koumei. Išaugo vaikinas visai neblogas karys, bet truputi pacifistas. Bla bla bla…..vienžo siužetas kaip siužetas. Visai pagal fantasy žanrą, bet yra vienas labai didelis BET.
Patys pirmi openingo kadrai šokiravo mano jautrią sielą. Chm, kodėl vaikinai vienas į kitą taip meiliai žiūri!? O blyn, jie dar ir apsikabino!!!!! Nu būna visko in anime, ne pirmą dieną šitoj baloj plaukioju. Taip, openingą prasuku. Nenoriu, kad iškart visus personažus praspoilintų. O, piešimas labai neblogas. Chm, kažkas ne taip, bet nesuprantu kas. eeeeee, mergos kur?! O, va ir pirma merga. Visai kawaina, tiks. Pala, kodėl titruose „jis“?! Nu blyn, išvaizda ir balsas tikrai moteriškas. Matyt rusų suberiai bus sugrybavę. Chm, pasirodo tikrai vyras! Taip, dar viena(s). Išvaizda ir charakteris tikrai mergos. Beje, kojytės visai nieko……tik ten irgi bernas. Apėmė bloga nuojauta. Dzin, sveika kartais ir nuo moteriškių pailsėt. Deja, tuom bėdos nepasibaigė. Prie pedarastiškų personažų dizainų prisidėjo ir pedarastiški charakteriai. Ir ne tik jie. Yra čia gelyčių, apsikabinimų, paraudimų ir kitų švelnumo apraiškų.

Žiauriai erzino chroniškas siužeto ir personažų debiliškumas. Visą šita durnių show vainikavo pabaiga. Buvo labai juokinga. Nesupratau esmės. Juk anime nekuriamas vien tik dėl pinigų. Žiūrovas turi susimastyti, liūdėti, džiaugtis ar galų gale atsipalaiduoti. Ką gali duoti šis serialas? Nežinau. Shonen-ai fanams jis per daug švelnus. Matyt ne veltui vienintelė wikipedia prie žanrų prirašė shonen-ai….. Visiems kitiems per daug pederastiškas. Gal čia tiesiog bajeris? Jei taip tai vykęs. Vien dėl bajerio aš visą serialą ir pažiūrėjau.

Pliusai yra tik du – piešimas ir muzika. Ypač pradžioje gražu. Vėliau piešimas standartiškai prastėja, bet ne tragiškai. Kovos scenos, kaip dažniausiai būna, slide show. Labai neblogos op ir ed dainelės. Retai prasukinėdavau. Foninė muzika irgi nebloga.

Įvertinimas:
5 iš 10. Grynai „ant bajerio“

Reziumė:
Galima vartoti vietoj migdomųjų. Kai žiūri kažką gero gi dažnai neišsimiegi. Čia jokių problemų. Svarbiausia iki lovos dasigaut, o ten jau lūžti per minutę ir miegi kaip kūdikis.

Atsitiktiniai vaizdai

Žiūrėti online | Atsisiųsti

Aprašymą parašė: Killerbee