Metai: 12 (OVA) 1996.01.25-1999.07.25
Movie: 1998.08.01 
Žanras: Action, Mecha, Drama, Sci-Fi.
Studija: Bandai Visual, Sunrise, Asahi Production
Epizodo trukmė: 24 min.

MAL: nuoroda (8,08 reitingas 2019-05-25)

„Gundam 08th MS Team“ tai garsiosios „Kidou Senshi Gundam“ tęsinys, jame pasakojama, apie 08th komandos iš Federation kariuomenės nuotykius, besitęsiantį karą tarp Zeon ir Federation, ir apie du žmonęs kurie įsimyli vienas kitą, nors jie yra priešingų barikadų pusėse (kažkas panašaus į Romeo ir Džiulijietą).

Enshiro Amada yra jaunas kapitonas, kuris norėdamas padėti kosmose paklydusiam Federation kareiviui, nuskrenda prie kareivį atakavusio Mobile Suit jį puola ir labai pasimeta pamatęs Mobile Suit pilotą, tiksliau pilotę moterį Aina Sahalin, jų abiejų Mobile Suit’ai sprogsta, neturėdami iš ko rinktis jie nusprendžia abu laikytis iš vien. Na vientisos istorijos šiame anime nėra, dažniausiai kiekvienoje serijoje 08th komandai duodama misija, kurią jie turi įvygdyti. Vykstantis karas kosmose ir žemėje man labai priminė „Star Wars“ didžiuliai robotai, lazeriniai kardai (jais naudojasi robotai), lazeriniai ginklai ir t.t. 

Mano nuomonė: Nors „Mobile Suit Gundam 08th MS Team“ nėra vienas iš įdomiausiu anime, bet kaip mecha ir Gundam serijos anime jį pasižiūrėti verta, per visą šį anime buvo galima pamatyti daug: išprotėjūsį mokslininką kuris norėjo laimėti karą, bet kokia kainą; išdavysčių ir nepasitikėjimą tarp savo komandos draugų; buvo veiksmo, komedijos (labai mažai), romatikos… OST man asmeniškai nepatiko, sprogimų efektai labai didelio įspūdžio nepaliko. Siužetas nebuvo labai nuoseklus, tad kartais būdavo sunku sekti pačia istoriją.

Atsitiktiniai vaizdai

Žiūrėti online | Atsisiųsti

Aprašymą parašė: Evil_of_Darknesz