Režisierius: Kitaro Kousaka
Studija: Madhouse, VAP
Transliacija: 2003
Žanras: veiksmas, sportas
Trukmė: 45 min. filmas

MAL: nuoroda (7,08 reitingas 2019-05-25)

Aprašymas:
Pirmas Japoniškas animacinis filmas, kuriam teko galimybė aplankyti Kanų Filmų Festivalį. Tai Kitaro Kosaka direktoriaus debiutas, kuris prieš tai patirties sėmėsi Ghibli studijoje, kas ir nulėmė, kad šis anime tapo akivaizdžiai panašus į šios garsios studijos darbus. Piešimas labai kokybiškas ir jo stilius yra labai panašus į Ghibli . Anime atrodo visai nesenas, bet atrodo kaip tikra retenybė ir aptikau jį visai atsitiktinai. 

Istorija apie Ispanų dviratininką Pepe, kuris su savo komanda dalyvauja lemiamame etape, prestižinėse daugiadienėse „Vuelta“ dviratininkų lenktynėse. Pepe užduotis yra suteikti visas galimybes, kad laimėtų jo komandos lyderis. Lenktynių maršrutas eina per Pepe gimtąjį kaimelį ir jis yra apimtas papildomų motyvacijų pasirodyti kuo geriau. Nors istorija nėra susukta ir ji labai paprasta, bet joje režisierius sugebėjo nuostabiai perteikti sportinį azartą ir dviratininkų lenktynių atmosferą, kas labai nudžiugino. Nors aš ir suinteresuotas įvairiom sporto šakom, bet aš niekada plačiai nesidomėjau šiuo sportu ir jis man visada atrodė nuobodus, bet pažiūrėjus šį anime mano nuomone kardinaliai pasikeitė, nes tai daug daugiau nei aš įsivaizdavau. 

Manau kiekvienam sporto mėgėjui turėtu kažkiek patikti šis trumpas anime filmas, kuris sugebėjo puikiai perteikti tai ką turėjo. Jei jums patiks šis natūralus darbas, siūlau pažiūrėti „OverDrive“. Beje, šiais metais planuoja išleisti šio anime antrą dalį, bet šį kartą čempionatas vyks Japonijoje.

Atsitiktiniai vaizdai

Žiūrėti online | Atsisiųsti

Aprašymą parašė: slicKrox