Transliacija: nuo 2008-04-19 iki 2008-11-15
Žanrai: komedija, ecchi
Istorijos autorius: Tetsuya Takahashi
Studija: Picture Magic
Trukmė: 22 ep’ai x ~9 min.

MAL: nuoroda (6,81 reitingas 2019-06-14)

Anime pastatytas pagal Tetsuya Takahashi mangą pavadinimu Pengin Musume. Manga buvo leista dalimis japonų manga žurnale „Weekly Shonen Champion“ 2006 – 2007 metais.

Istorija sukasi apie užkietėjusę otakę, Sakura Nankyoku, ji kilusi iš labai turtingos šeimos, vadinamos „Penguin“ greitai ši šeimos pravardė pritaikoma ir pačiai Sakurai. Pen-chan kaip tikra otakė yra ir cosplay fanatikė, tačiau ji sugeba taip įsikūnyti cosplay’inama personažą, kad įgauna jo gebėjimus. Dėl laimingo atsitiktinumo, ji yra išrenkama savo klasės mokinių tarybos prezidente. Deja netrukus ji patenka į beprotiškų nelaimių ir nuotykių sūkurį, kartu įsitraukdama savo šeimos narius ir bendraklasius.

Šio anime istorija galima suskirstyti į keturis etapus: 1.ramu, 2.priešas, 3.ramu, 4.priešas. Toks istorijos išsidėstymas atrodo ganėtinai nuobodžiai, tačiau viską atperka netikėtos ir originaliai perteiktos kovos su priešais. Čia be paprastų muštynių rasime ir „pakelk sijoną“, ir „viktoriną“, ir „rankų lenkimą“, kitų nespoilinsiu.

Piešimas gražus, veikėjai pavaizduoti tikrai dailiai ypač merginos ir jų apvalumai, tiesa vekėjų galvos atrodo šiek tiek per didelės lyginant su kūnu. Aplinkos dailios ir pakankamai detalios, labai patiko, kad nuniokota klasė ir lieka nuniokota iki epizodo galo. Atmosferą dar labiau pagyvina veikėjų veido grimasos.

Anime eigoje skambanti muzika taip susilieja su kitais garsais kad jos net nepastebi. OP kiekvieną seriją vis kiti vaizdai priderinti prie tos pačios muzikos. Abu ED’ai linksmi ir gana neblogai žiūrisi.

Atvirai pasakius anime visai neblogas, nors man pirmieji ep’ai ir labiau patiko nei likę tačiau juokingų vietų tikrai buvo nemažai, o ir ecchis čia visai neblogas, pantsu vaizdelių tikrai pakanka. Gautinis vertinimas 7/10.

Atsitiktiniai vaizdai

Žiūrėti online | Atsisiųsti

Aprašymą parašė: amidau