Žanras: nuotykiai, komedija, drama
Formatas: TV (24 ep), 25 min.
Transliacija: nuo 03.10.2006 iki 18.03.2007
Režisierius: Katsuhito Akiyama
Studija: Gonzo/AIC

MAL: nuoroda (7,22 reitingas 2019-05-25)


Gonzo visu gražumu
Alternatyvus pasaulis, labai stipriai primenantis Europą po pirmo pasaulinio karo. Imperija čia Vokietija. Nors karo nepralaimėjo, bet pasekmės panašios. Kilmingieji prabangiai gyvena kaip ir seniau, o prastuomenė visai nusigyveno. Padėties negerina ir kariškiai. Mat militaristinis mechanizmas sunkiai sustabdomas. Karininkai įprato skaniai pavalgyti o karas tai pasibaigė….. Siekiant kovoti su karo pasekmėmis buvo sukurtas trečiasis armijos padalinys kvailu pavadinimu Pumpkin Scissors (išvertus dar kvailiau skamba). Tarnauja jame įvairi publika.

Randel Oland karo metu buvo pėstinkas. Ir ne bet koks o prieštankinis. Tankas šiame pasaulyje yra pats baisiausias ginklas. Mat aviacijos, minosvaidžių ir padoresniu šautuvų nėra. Ir čia pasireiškia japonų išradingumas išnaudojant žmoniškuosius resursus. Kaip nugalėti tanką? Atakuoti jį su dviem? Pagaminti geresnį nei priešo? Nifiga, reikia paimti žmogų…..gerai praplauti jam smegenis….patobulinti fiziškai…įkišti į rankas galingą pistoletą ir pirmyn su daina. Va toks frankenšteinas (pats tikriausias) ir yra Randel. Visai romus ir geraširdis padarėlis kai ne „berserk mode on“.
Jei yra pabaisa tai turi būti ir gražuolė. Čia Alice L. Malvin vaidmuo. Dėl grožio dar galima pasiginčyt, bet čia jau skonio reikalas. Alice kilminga ir turtinga, bet labai karšto būdo ir idealistė. Labai mėgsta patosiškas kalbas bei turi stiprų savigarbos jausmą.

Orelio yra gražuoliukas donžuanas. Visai ne virtualus. Ne tik su merginomis moka flirtuot, bet ir proto turi bei į snukį gali duot. Yra ir kanceliarinė žiurkė, ačkarikas, šuo ir gerietis kapitonas. Manau aišku, kad štampas štampą vejasi ir dar štampu mojuoja. Bet visumoje personažai dar puse velnio žiūrisi. Nėra (beveik) mažų kawainų mergaičių ir tai gerai.

Šis anime apgaulingas. Vis numeta kokį „namioką“ Nu jo, kol kas nieko gero nevyksta, bet pabaigoje tai bus….. O pabaiga….. Ją galima pavadinti Kaip Šustauskas Vienos balių šturmavo. Visa pokarinė problematika susivedė į Sotus alkano neužjaučia. Matėt Gantz? Tai va, labai panašu. 10 min kalbų ir 1 min veiksmo. Labai kvailai, ne logiškai ir ne natūraliai gavosi. Čia dar dzin. Pvz. šokis su kardais gavosi neblogas ir Alice su baline suknele visai kawainai atrodė. Blogiausia, kad istorija taip ir liko neužbaigta. Nu tarkim manga buvo nepasibaigusi, bet tame pačiame Gantz Gonzo sugalvojo savo pabaiga. Ne taip ir svarbu, kad prastokai gavosi. Čia gi istorija taip ir liko pakibusi ore. Netikiu kad studija ruošiasi kurti tesinį. Yra visa krūva anime labiau to vertų.

Pagirti galima nebent humorą. Serialas pakankamai rimtas ir net žiaurokas, bet visokie daugiau ar mažiau nepadorūs juokeliai buvo visai į temą. Piešimas ir muzika vidutiniški. Gonzo gali ir geriau.

Atsitiktiniai vaizdai

Žiūrėti online | Atsisiųsti

Aprašymą parašė: Killerbee