Žanras: misterija, drama, psichologija, siaubas
Formatas: TV (20 ep), 24 min.
Transliacija: nuo 05.10.2000 iki 23.03.2001
Studija: Studio A.P.P.P.

MAL: nuoroda (6,27 reitingas 2019-05-25)

Ameba su super galiomis

Haris yra ne šeip standartinis botanikas. Kad nemoka žaisti krepšinio čia dar atleistina, bet ir su mokslais prastokai. Pas jį lengvas dauno sindromas. Tikras bestuburis-humanoidas. Puikus taikinys visokiems „kietuoliams“. Ir tada paaiškėja, kad nelaimėlis turi parapsichologinio galių. Viskas prasidėjo nuo banalaus šaukštelio. „Oho, Matrica“ – pagalvojau. Katerina (tipo draugė), pamačiusi kad vaikinas su perspektyva, pasisiūlo vaikinui padėti lavinti talentą. Prasidėjo pasisėdėjimai namie prie arbatos ir pasivaikščiojimai po parką…. Jos vaikinas (komjaunuolis, sportininkas ir šeip gražuolis) aišku tuom nelabai patenkintas, bet būdamas pakankamai protingas supranta, kad jėga nieko nepasieks.

Tuo pat metu mieste vyksta keistos žmogžudystės. Mirties priežastis – sulaužytas kaklas. Jokiu įkalčių o liudininkai žudiko aišku nematė. Policija pasimetusi. 

Išaušo Hario šlovės valanda. Televizija stebukladarį pakviečia vesti laidą. Va tik nelaimė….belaužant šaukštelį sulūžta ir daugumos salėję buvusių žiūrovų kaklai. Haris, pakvaišęs nuo vaizdelio, sukelia visai neprastą sprogimą ir dingsta.
Siužetas užburia. Kažką panašaus jaučiau tik žiūrėdamas Monster. Detektyvinė istorija paini ir vystosi po truputi, bet kiekvienoje serijoje atsitikdavo kažkas kas pastoviai laikė įtampoje. Eksperimentai su genais, intrigos, paslaptingos organizacijos, nemirtingumas…..visko čia yra. Visai vykusi pabaiga. Už paskutinį kadrą 10 balų. Tik va kai kas man taip ir liko nelabai aišku. Tarkim kaltas buvo prastas vertimas arba man smegenų pritrūko. Geru žodžiu galima paminėti ir muziką. Super op ir ed. Tokie crazy. Serialo metu skambančios melodijos sukuria labai gerą atmosferą.

Daba apie minusą….tokį labai riebų. Matot prie žanrų žodį „siaubas“? Ta va…..nežinau kaip dėl siaubo, bet piešimas tikrai baisus. Aplinka kaip ir pusėtinai. Personažai atrodo visai proporcingai ir ne pagal kawajaus standartus. Bet veidai….. Haris atrodo baisiai ir kaip tikras šizofrenikas. Čia visai ok, į temą. Bet kodėl sąlyginai normalus personažai atrodo kaip tikri daunai? Katerina atrodo visai kawainai, bet kai išsižioja….. Ypač didelės problemos su burnomis. Vietomis tiesiog bjauru žiūrėt. Visiškai jokios dinamikos. Žemiau vidutinio hentajaus lygio. Yra ir tokių juokingų „liapsusų“ kaip pvz. vietoje bėgantis žmogus. Ar tai studija pasitaikė kreivarankė. Ar tai manė, kad ir taip susivirškins. Ar tai pinigų projektui mažai buvo skirta….

Įvertinimas:
7 balai. Už tai, kad priminė Monster.

Reziumė:
Ech, kad taip čia kokio Death Note biudžetą ir rimtesnę studiją….. Pakankamai retas anime. Be manes čia dar kas nors jį matė ?

Atsitiktiniai vaizdai

Žiūrėti online | Atsisiųsti

Aprašymą parašė: Killerbee