Metai: 1994
Žanras: Martial Arts, Action
Prodiuseris: Capcom
Tipas: Filmas

MAL: nuoroda (7,24 reitingas 2019-05-25)

Shadow Law – visokio blogio ir nusikaltimų sindikatas, kurio vadas galingasis Mr. Bisonas, jis išsiuntinėja po pasauly kiborgus stebėtojus, kad šie jam surastų kovotoją Ryu, kuris nugalėjo vieną iš pagrindinių Bisono padėjėjų Sagatą. Tuo tarpu Shadow Law yra sekamas ir siekiamas sunaikinti Interpolo, jo atstovė Chun-Li prašo kareivio Guile’o pagalbos..Į šią istoriją įsimaišo daugybę personažų ir taip prasideda kovos tarp gėrio ir blogio.

Street Fighter pavadinimas yra žinomas visame pasaulyje. 1987 metais Capcom išleido pirmąją šio žaidimo seriją ir pavertė jį vienu geriausių ir populiariausių muštynių žaidimų. Ne nuostabu, kad ankščiau ar vėliau turėjo pasirodyti ekranizacija. Ir pasirodė. Animas dvelkia oldskūlu, tiem kam patinka proporcingas piešimas ir negali žiūrėti į iškraipytas kūno formas, šio anime nerekomenduoju, nes čia muskulai didesni už galvą. Kovos tikrai gražios, realistiskos ir.. greitos. Jei esate žaidę žaidima tikrai greit pastebėsite jum matytus personažų judesius. Muzika – kadangi yra angliška ir japoniška versija, man labiau patiko angliškoje. Ten ji rimtesnė ir piktesnė, tuo tarpu japoniškoje lyg melodramoje kokioje, tačiau visas personažų igarsinimas gražesnis japoniškoje.

Kai buvau mažas tai pamatyti šį anime buvo mano svajonė, vėliau kai tai padariau nelikau nusivylęs. tiesiog senas, geras 10to dešimtmečio anime.

Atsitiktiniai vaizdai

Žiūrėti online | Atsisiųsti

Aprašymą parašė: ramzas