Transliacija: nuo 2004-06-25 iki 2004-12-23
Žanrai: Komedija, drama, siaubas, antgamtinis, erotika
Istorijos autorius: Sankichi Meguro
Studijos: Bandai Visual, Hal Film Maker
Tipas: OVA
Trukmė: 4 x 24min. 

MAL: nuoroda (6,29 reitingas 2019-06-14)

Saiki Misaki jau nuo vaikystės turėjo labai neįprastą sugebėjimą, ji mato ir sugeba susikalbėti su vaiduokliais. Dabar Misaki dirba sadomazochistinių žaidimų klube. Ten ji padeda visokiems iškrypėliams įgyvendinti jų seksualines fantazijas. Kitas Misaki užsiėmimas tai darbas valstybinėje įstaigoje kurioje atsiskleidžia jos nuo vaikystės turimas talentas, bendravimas su vaiduokliais. Dirbdama šioje įstaigoje Misaki užsiima tarsi egzorcizmu. Išsiaiškindama mirties priežastis ir bendraudama su mirusiaisiais ji padeda jiems nukeliauti į aną pasaulį. Tačiau kartais tenka panaudoti ir jėgą kad sutramdyti įsisiautėjusius antgamtinius padarus.

Anime istorija nieko labai neišsiskiria, tiesiog per tas keturias OVA’s papasakojamas vienas Saiki Misaki gyvenimo etapas, per kurį ji išsiaiškina tris mįslingas mirtis. Garso takelis tikrai vertas dėmesio, gerai dera skambančios instrumentinės melodijos. Tuo teko įsitikinti, nes mano parsisiųstoje versijoje veikėjų balsų beveik nesigirdėjo, kalta prasta failo kokybė, tačiau tik tokią versiją pavyko gauti. Piešimas atrodo taip tarsi anime būtų sukurtas keletą metų anksčiau. Tačiau jis vistiek puikiai žiūrisi, veikėjai pavaizduoti detaliai, aplinkos taip pat neatmestinai. 

8/10 nekyla ranka rašyti mažiau. Nors ir norėtųsi aiškesnės pradžios ir pabaigos, taip pat norėjosi daugiau informacijos apie Misaki. Vienu žodžiu trūko dar bent vieno epizodo.

Atsitiktiniai vaizdai

Žiūrėti online | Atsisiųsti

Aprašymą parašė: amidau