Istorijos autorius: Leiji Matsumoto
Studija: Madhouse
Transliacija: 1993
Žanrai: drama, karinis, istorinis
Trukmė: 3 OAV – 67min.
MAL: nuoroda (7,27 reitingas 2019-05-25)

Aprašymas: Filmas padalintas į tris atskiras dalis, kurias sieja tas pats dalykas – karo tragedija. Kiekviena istorija yra atskiro režisieriaus darbas, pagal Matsumoto Leiji mangą. Anime vaizduoja praeito amžiaus 44-45 metų įvykius, kai Antrojo Pasaulinio karo baigtis jau buvo aiški. Kiekviena istorija nepriklausoma viena nuo kitos ir yra persmelkta savo fatališka ir dramatiška atmosfera. 

Labiausiai turbūt patiko pasakojimas apie kamikadzę, nes, gal, mažiausiai apie juos žinau iš istorijos. Niekada nepamanyčiau, kad kamikadzės karo metu naudojo reaktyvinius lėktuvus, kurių kelias gaila būdavo tik į vieną pusę. Pareiga, kurios negali atisakyti ir paskutinę gyvenimo dieną tu esi nešiojamas kaip didvyris ant rankų.

Reziumė: Tik pirmosios istorijos vieta yra ne Japonija, o Vokietija. Nesakysiu kurį iš šių istorijų yra tragiškiausia ir įdomiau, bet dažnai pabrėžiamas pasirinkimas būna iš nieko. Kartais labai gražus, sentimentalus, ironiškas ir skausmingas. Pavaizduota dalelė to kraupaus peizažo, kurį išgyveno Japonija. Istorinių ir dramatiškų filmų mėgėjams siūlau nepraleist šio anime, kuriame vaizduojamas paprastas eilinių kareivių gyvenimas ir jų lemtingas posūkis.

Atsitiktiniai vaizdai

Žiūrėti online | Atsisiųsti

Aprašymą parašė: slicKrox