Metai: 2007
Žanras: Action, Adventure, Demons
Studija: TBS, Studio Hibari
Epizodų skaičius: 12
Epizodo trukmė: 24min.

MAL: nuoroda (6,47 reitingas 2019-06-03)

Panašūs į demonus, Virusai yra žmonių, kurie prarado savo sielas, formos, kurie tik siekia suėsti kitas gyvas sielas, kad papildytų tuštumą savyje ir sukurtu daugiau virusų (nes žmogus, kurio siela buvo suvalgyta, taip pat tampa Virusu). Tačiau jie persekioja tik tuos žmones, kurie juos gali matyti, kiti jiem neįdomūs : D 

O dabar susipažinkite su Sumire – mokinuke, kuri gyvena dvigubą gyvenima: visų pirma, ji yra šiek tiek keistoka, drovi, bet miela mergina, turinti daug draugų ir atrodo gyvenanti normalų gyvenimą. Tačiau Sumire yra viena iš tų žmonių, kurie mato Virusus. Turėdama šią (ir ne tik) savybę, kartu su gothic lolita Lucia, kuri yra itin gera kovotoja, ir turi dešinę akį su „super power“, dirba organizacijoje Venus Vanguard, kuri kovoja su Virusais.

Naudodamos specialias Anti-Virus kulkas jos sekmingai kovoja su jais. Tačiau tai dar ne viskas – kai su ta kulka (kuri normaliems žmonėms nėra kenksminga) yra šaunama į Sumire, ji tampa nesustabdoma žudike, kuri žudo viską, kas pasitaiko jos kelyje (įskaitant ir Lucy) .
Bet, nepaisant visų savo įpatingų gebejimų, Sumire tik nori gyventi įprastą mokinukės gyvenimą- būti su jai patinkančiu vaikinu ir draugais, kas nelabai yra įmanoma.

Mano nuomonė:
Gana geras animas laiko prastumimui, labai įsimintinas nėra, bet per 12 epizodų nespėja žiauriai nusibosti, todėl 4/5 ;D

Atsitiktiniai vaizdai

Žiūrėti online | Atsisiųsti

Aprašymą parašė: Audria