Žanras: fantastika/romantika/mecha
Formatas: TV (26 ep.), 25 min
Transliacija: nuo 06.04.2006 iki 28.09.2006
Režisierius: Masami Shimoda
Studija: Sunrise

MAL: nuoroda (7,39 reitingas 2019-05-25)

Matrica. Aha, jums nepasigirdo. Turbūt sunku surast žmogų nemačiusio bent jau vienos trilogijos dalies. Zegapain pasaulis kažkiek panašus. Vietinis Neo, Sogoru Kyo, sužino, kad „gyveno“ virtualiame pasaulyje. Bet japonai nebūtų japonais…. Kyo padėtis dar sunkesnė. Realybėje žmonija ne batareikos. Žmonija jau seniai sunaikinta. Kaip tu reaguotum sužinojęs kad „egzistuoji“ kaip nuliukai ir vienetukai serveryje? Turbūt iškiltų daug egzistencinių klausimų. O gal viskas yra gerai ir neverta kovoti? Kūnas gi greitai sensta ir geriau be jo? Ar verta gyvent amžinai? Ar tikslas pateisina priemones?

Zegapain pasaulis yra tikrai įdomus ir tai vienas iš pagrindinių šio serialo privalumų.


Piešimas:
2d piešimas malonus akiai. Veikėju emocijos perteiktos gerai ir be jokių lašų/kryžių/etc. Animacija nebloga. Su 3d gavosi blogiau, bet čia jau įprasta. Pastebėta chaltūra kai tas pats kovos epizodas pakartojamas kelis kartus. Na užsimerkt nesinori ir už tai dėkui.
Muzika:
op ir en fantastiški. Vieni iš geriausių kuriuos mačiau. Patinka man tokie melodingi moteriški balsai.
Veikėjai:
Standartinis paketas. Kyo labai priminė vaikina iš Sousei no Aquarion. Tik protingesnis aišku. Nustebino kad blondinas nebuvo blogietis. Tik gėjus truputi…

Gan simpatiškas meilės trikampis gavosi. Dažniausiai tokias atvejais viena mergina būna mano favoritė o kita žiauriai nervina. Bet ne čia. Abi merginos gavosi visai mielos ir vertos vaikino.
Siužetas:
Standartiškai pradžioje nifiga neaišku. Vėliau informacija pateikiama gerai – nedidelėmis porcijomis. Labai gerai žiūrėjosi. Pradėjau melstis „tik nesukniskit pabaigos plyz“. Ir vis gi sukniso.

Sunku paaiškinti kaip. Ne tame problema kad happy ar ne. Pačiam rezultatui priekaištu kaip ir nėr. Gal per daug infos užvertė…. Gal per daug patoso…. Gal per daug primityviai ir vaikiškai gavosi…. Taip ir likau nesupratęs priešų motyvų.

Reziumė: (+ teigiamai, +- vidutiniškai, – neigiamai): 
+ pasaulis
+ muzika
+ Kaminagi Ryoko seiyu. Labiau kawaino balso aš dar nesu girdėjęs.

+- piešimas
+- siužetas
– pabaiga

Įvertinimas
Silpnas 8 iš 10 galimų. Mechų fanams žiūrėti patartina. Visiems kitiems……galima ir pabandyti.

Atsitiktiniai vaizdai

Žiūrėti online | Atsisiųsti

Aprašymą parašė: Killerbee