Kategorija

CINKAVIMAS 1PCS DC-DC Buck Konverteris Žingsnis Žemyn Modulio LM2596 Maitinimo Galia 1.25 V-30 V

Nauja

€0.55

€0.58

-5 %

Yra sandėlyje

Žymos: Integrinių Grandynų, Elektronikos Dalys Ir Reikmenys, Pigūs Integrinių Grandynų, Aukštos Kokybės Elektronikos Dalys Ir Reikmenys, buck konverteris, žingsnis žemyn dc-dc, maitinimo modulis.

LM2596S DC-DC žingsnis žemyn galios modulis 3A aukščio žingsnis-žemyn modulio LM2576 super reguliatorius Tankus vias, šilumos ir stiprūs! Padidinti įvesties ir išvesties terminalai atitinkamai X7R aukšto Q aukšto dažnio apeiti kondensatorius, elektromagnetinio suderinamumo super! Įvesties įtampos diapazonas: DC 3.2 V 35V (įėjimo įtampa turi būti didesnė už išėjimo įtampa 1,5 V arba daugiau negali būti didinami.) Išėjimo Įtampa Diapazonas: 1.25 V iki 30 V nuolatinės SROVĖS įtampa yra lengvai reguliuojamas, didelio efektyvumo (maksimalus 92%) didžiausia išėjimo srovė 3A. Rasti 12V įvestis, apkrovos reguliavimas 5V 1A išėjimo srovė yra mažesnė nei 1% Pastaba: įvesties ir išvesties negali būti atšauktas, atvirkščiai, gali įrašyti žetonų; Tai yra žingsnis-žemyn modulio įėjimo įtampa yra didesnė, nei reikalaujama, išėjimo įtampa; Išėjimo 2A ar mažiau laiko, be papildomos šilumos kriaukle išėjimo srovė yra didesnė kaip 2,5 A (arba) išėjimo galia yra didesnė kaip 10W) dirbti ilgas valandas, prašome įtraukti šilumos kriaukle. Elektros parametrai: Input: DC 3.2 V 35V (įėjimo įtampa turi būti didesnė už išėjimo įtampa gali būti ne didesnis kaip padidinti 1.25 v.) Rezultatas: 1.25 V iki 30 V nuolatinės SROVĖS įtampa yra lengvai reguliuojamas, didelio efektyvumo ir maksimali išėjimo srovė 3A. Savybės: Visi kietieji kondensatoriai, naudojant SANYO, 36u storio plokštės, aukšto Q induktyvumo ritės su didelės išėjimo galios LED indikatorius Dydis: 41 (L) * 20 (W) * 14 (H) mm (įskaitant ir potenciometrus) Taobao minimumas rasti skylę su LED indikatorius DC-DC Instrukcijos: Susipažinti su galios (3-35V), reguliuoti mėlyna potenciometras rankenėlę (sukimas pagal laikrodžio rodyklę paprastai padidinti, spardytis rotacija prieš laikrodžio rodyklę) ir su multimetro stebėti išėjimo įtampa pasiekia reikiamą įtampą. Instaliacija: 1. suvirinimas, suvirinimo tiesiogiai prie maitinimo linijos įvesties (išvesties) port; 2. lydmetalis smeigtukai, ar smeigtukai gali būti įterpiamas per švino įterpimo naudoti tunelio plokštės; prilituoti tiesiai prie PCB po kito arba pridėti smeigtukai. Taikymo pavyzdžiai: 1. Automobilio maitinimo šaltinio, tik reikia įvesti šį modulį galinis taškas į automobilio cigarečių maitinimo, jums gali reguliuoti potenciometras, išėjimo įtampa gali būti pakoreguota 1.25-30 V, savo telefono, MP3, MP4, PSP įkrovimo daug prietaisų, maitina, labai paprasta ir patogu. 2. Galia elektroninio prietaiso, kai prietaisas turi 3-30 V maitinimo įtampa, atitinkanti ranka, o naudojant šį modulį galėsite lengvai įdėti įtampos norimą įtampą ir išspręsti problemas. 3. Sistemos įtampa testas gali būti naudojamas, kad šis projektas yra įvairių derinimo modulio įtampa išbandyti sistemos veikimo įtampos diapazonas, labai lengva ir patogu.

Tipas Įtampos Reguliatorius
Modelio Numeris LM2596
Sąlyga Naujas
Maitinimo Įtampa 5V
Prekės Pavadinimas nuoširdus&pažadas

Parašyti atsiliepimą

CINKAVIMAS 1PCS DC-DC Buck Konverteris Žingsnis Žemyn Modulio LM2596 Maitinimo Galia 1.25 V-30 V

CINKAVIMAS 1PCS DC-DC Buck Konverteris Žingsnis Žemyn Modulio LM2596 Maitinimo Galia 1.25 V-30 V

LM2596S DC-DC žingsnis žemyn galios modulis 3A aukščio žingsnis-žemyn modulio LM2576 super reguliatorius Tankus vias, šilumos ir stiprūs! Padidinti įvesties ir išvesties terminalai atitinkamai X7R aukšto Q aukšto dažnio apeiti kondensatorius, elektromagnetinio suderinamumo super! Įvesties įtampos diapazonas: DC 3.2 V 35V (įėjimo įtampa turi būti didesnė už išėjimo įtampa 1,5 V arba daugiau

Panašūs produktai

Produkto sėkmingai įtraukta į produktų palyginimą!