Kategorija

PAKILTI(UK), 49mm-77mm 49-77 mm 49 77 Step up Filter Ring Adapter

Nauja

€1.39

Yra sandėlyje

Žymos: Objektyvo Adapteris, Buitinė Technika, Pigūs Objektyvo Adapteris, Aukštos Kokybės Buitinė Technika, Objektyvo Adapteris.

Naudojant Step Up Ir Step Down Žiedai Geriau Fotografuoti

Kas yra žingsnis iki žiedas

Žingsnis iki žiedai, taip pat žinomas kaip adapterio žiedus, leidžia jums naudoti filtrai ir priedai, kurie yra ne tokio pat dydžio kaip jūsų kameros objektyvą. Objektyvai ir filtrai būna labai įvairių tipų ir dydžių, ir, deja, jie ne visada telpa kartu teisingai. Laimei, yra žingsnis aukštyn arba atsistatydinti, filtras, tiesiog apie bet reikia.

Kaip sustiprinti žiedai darbo

Žingsnis iki žiedai pateikti taip, kad tilptų didesnio skersmens filtrą ar priedų į mažesnį objektyvą. Žingsnis iki žiedai varžtus į savo lęšiai, sriegių sriegimo ir numatytos didesnės gija su tada galite pridėti kitų elementų, įtraukti daugiau žingsnis iki žiedai.

Kaip žingsnis žemyn žiedai darbo

Žingsnis žemyn žiedai dirbti tiksliai taip pat, bet vietoj to pateikite būdas pridėti mažesnių priedai ir filtrai didesnius objektyvus.

Svarbu pažymėti, kad paprastai, kuo toliau nuo objektyvo jums vieta filtro blogiau optika bus. Jis visada geriausia ieškoti ploniausias adapterio žiedas, kad jūs galite rasti, jie bus išsaugoti filtrą, arti objektyvo.

Gamyba

Medžiagos: metalas

Vyras temą:49mm

Vidiniu sriegiu:77mm

Pakuotė:

49mm-77mm paspartinti žiedas X1

Prekės Pavadinimas RISESPRAY
Modelio Numeris 49-77
Suderinamos Prekės "Kodak"

Parašyti atsiliepimą

PAKILTI(UK), 49mm-77mm 49-77 mm 49 77 Step up Filter Ring Adapter

PAKILTI(UK), 49mm-77mm 49-77 mm 49 77 Step up Filter Ring Adapter

Naudojant Step Up Ir Step Down Žiedai Geriau Fotografuoti Kas yra žingsnis iki žiedas Žingsnis iki žiedai, taip pat žinomas kaip adapterio žiedus, leidžia jums naudoti filtrai ir priedai, kurie yra ne tokio pat dydžio kaip jūsų kameros objektyvą. Objektyvai ir filtrai būna labai įvairių tipų ir dydžių, ir, deja, jie ne visada telpa kartu teisingai. Laimei, yra žingsnis aukštyn

Panašūs produktai

Produkto sėkmingai įtraukta į produktų palyginimą!